Všechny kategorie
ENEN
O nás

O Nás
plyn JinHong Co., LTD

Jinhong Gas Co., Ltd. je integrovaný dodavatel plynu s intenzivní ochranou životního prostředí, který se specializuje na výzkum a vývoj plynu, výrobu, prodej a servis. Po více než 20 letech průzkumu a vývoje společnost vytvořila síť dodávek plynu a služeb s kompletními kategoriemi, rozumným uspořádáním a spolehlivou distribucí, která může poskytnout zákazníkům v oblasti elektronických polovodičů, lékařství a zdraví, úspory energie a ochrany životního prostředí, nové materiály , nová energetika, výroba špičkových zařízení a další průmyslová odvětví s více než 100 druhy plynu ve třech kategoriích: speciální plyn, velkoobjemový plyn a zemní plyn. Společnost založila desítky dceřiných společností po celé republice a vydala se na cestu skupinového provozu. Společnost byla v roce 2020 úspěšně uvedena ve vědecké a inovační radě (kód akcií: 688106).

Kolektivní energie, která bude sloužit našim 6.8 milionům klientů a pacientů

 • 36,000
  Zaměstnanci ve 28 zemích

  Denně se zavazujeme zlepšovat a sloužit našim zákazníkům

 • 420
  Výzkumník

  Denně se zavazujeme zlepšovat a sloužit našim zákazníkům

 • 100+
  Produkty výzkumu a vývoje

  Společnost vyvinula více než 100 produktů, jako je elektronický speciální zemní plyn,.......

 • 6,300
  Kooperativní zákazníci

  23 let podnikových zkušeností, spolupráce se zákazníky v různých zemích

Společnost má centrum výzkumu a vývoje, laboratoř CNA a centrum pro testování ocelových lahví se silnou schopností nezávislého výzkumu a vývoje a schopností kombinovat průmysl, univerzity a výzkumné zdroje. Jde o komplexní řešení pro vytváření hodnoty pro zákazníky.

Videozobrazení společnosti Jinhong Gas Co., Ltd

Díky neustálému obohacování produktů, neustálé inovaci režimu dodávek plynu, silné přepravní síle a vysoce kvalitním službám si Jinhong uvědomuje hodnotu za cenou pro zákazníky a získal si rozsáhlou důvěru zákazníků.

Základní koncept Jinhong

S hodnotami Jinhong jako jádrem a systémem Jinhong jako kodexem chování, potvrzováním hodnot zaměstnanců, povzbuzováním snů zaměstnanců, dosahováním zaměstnanců, zákazníků a dáváním zpět společnosti.

Zavedením operačního systému firemní kultury nechme všechny členy oddělení stát se praaktery firemní kultury, aby realizovali „zlepšování morálky zaměstnanců interně a formování firemní image navenek“.

Konkrétní výsledky

Konkrétní výsledky

Závody Jinhong 7n na ultra čistý čpavek a vysoce čistý dusný plyn 5n5 jsou vybaveny pokročilým zařízením s roční produkcí více než 12000 9000 tun, respektive XNUMX XNUMX tun. Kvalita byla uznána zákazníky v elektronickém průmyslu a zaujímá vysoký podíl na trhu.

Žhavé kategorie