Všechny kategorie
ENEN
Naše trhy

Naše trhy

Jinhong Gas poskytuje komplexní a komplexní řešení dodávek plynu.
Pomůžeme vašemu podnikání lépe růst.

Vedoucí postavení na trhu
Vysoce kvalitní přívod plynu

Ať už je vaše společnost v polovodičovém průmyslu, zpracovatelském průmyslu, lékařském nebo ekologickém průmyslu, Jinhong vám může poskytnout vysoce kvalitní a konkurenceschopné dodávky plynu.

Jinhong gas je největším soukromým dodavatelem plynu v Číně s bohatými výrobními linkami, profesionálními týmy a jednorázovou dodávkou kanálu, což nejen zajišťuje konkurenceschopnost vaší společnosti, ale také zlepšuje efektivitu vaší výroby.

 • nedefinované
 • nedefinované
Špičková vysoce kvalitní dodávka plynu
 • Polovodič
  Polovodič

  Zákazníkům s integrovanými obvody/polovodiči poskytujeme různé speciální plyny, které jsou potřebné pro technické procesy, jako je difúze, litografie, depozice, leptání, doping, čištění atd.

 • LCD
  LCD

  S technologickým vývojem plochých panelových displejů potřebuje zákazník více speciálních plynů a souvisejících odborných znalostí a zkušeností, JinHong Gas poskytuje zákazníkům plochých displejů širokou škálu speciálních plynových materiálů s aplikací dopingu, nanášení tenkých filmů, leptání a procesu čištění komor. .

 • LED
  LED

  V průmyslu LED poskytuje společnost JinHong Gas v průběhu let speciální plyny a související zařízení. Jsme hrdí na kvalitu, spolehlivost a konzistenci produktů.

 • Fotovoltaika
  Fotovoltaika

  Pro fotovoltaický průmysl se speciální plyn JinHong používá ve filmu, polykrystalický křemík, křemíkový ingot křemíku a aplikace 3-5 sloučenin solárních článků, včetně nanášení tenkých vrstev, čištění dutin, aplikace nosného plynu.

 • Výrobní
  Výrobní

  Průmyslové plyny jsou známé jako „krev“ průmyslu. Průmyslové plyny jsou obecně velmi žádané, ale nevyžadují vysokou čistotu. Velké množství průmyslových plynů je vyžadováno v metalurgii, oceli, ropě, chemii, strojírenství, elektronice, skle, keramice, stavebních materiálech, stavebnictví, zpracování potravin, lékařství a lékařský a další průmysl,

 • Lékařský
  Lékařský

  Medicinální plyny jsou plyny používané v lékařských postupech. Používá se hlavně pro terapii, anestezii, řízení lékařského vybavení a nástrojů. Běžně používané plyny jsou: kyslík, dusík, oxid dusný, argon, helium, oxid uhličitý a stlačený vzduch.

 • Jídlo
  Jídlo

  Plyn je široce používán v potravinářství. Pokud jde o obal, může zabránit oxidačnímu znehodnocení potravin a hrát roli při konzervaci. Navíc oxid uhličitý jako hlavní surovina perlivé vody dokáže velmi dobře vylepšit chuť nápojů, což je jeden z důvodů, proč si mnoho lidí pořizuje automaty na perlivou vodu domů.

 • ekologický
  ekologický

  Znečištění životního prostředí a změna klimatu způsobená rozsáhlým rozvojem a využíváním fosilní energie zhoršily globální obavy z energetických problémů a transformace energie se stala nevyhnutelným trendem.

Žhavé kategorie